Skip to content Skip to footer
80808080
Yılında

Sektöre ilk adımını atan ERK PVC MAKİNE, yapmış olduğu proje ve makinalarla bu alanda büyük bir deneyim kazanmıştır. Yeni projelerini dünyadaki son teknolojik gelişmeler doğrultusunda büyük bir titizlikle takip etmektedir.

Beraber görev yaptığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda hem yurt içi hem yurt dışı yaptığımız işlerin kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstererek, gelecek nesillere örnek olarak, teknolojisi, müşteri memnuniyetine azami derecede özen göstermeyi kendimize ilke edinmiş olarak hizmet vermekteyiz. ERK PVC MAKİNE olarak PVC Dozajlama ve Besleme sistemlerinde her geçen gün kalite politikamızı artırarak sektördeki tüm ihtiyaçları karşılayarak AR-GE çalışmaları ile yeni projeler geliştirerek sıfır insan hatası için çalışmaktadır.

Sıra dışı olmanın Dünya’nın geleceğini tayin edecek yüksek teknolojik ürünler ve sistemler geliştirmek düşüncesiyle amaç ve çalışma alanlarına uygun olarak kurulmuş AR-GE odaklı bir şirkettir.

Belgelerimiz

Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize, sürekli yenilenen teknolojiler ve ileri endüstriler paralelinde gelişen ihtiyaçları takip ederek, performansı arttıran ve kullanımı kolaylaştıran, teknolojik özellikleri ve kalitesi daha yüksek ürünler sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzü, müşterilerimizi, müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını daha iyi tanımaya özen göstermek ve tüm çalışanlarımızla birlikte onların memnuniyetini daha da arttırmaktır. Bu hedefe ulaşmak bize gurur ve onur verir.

ANLAYIŞIMIZ

Uzman kadrosu, verimli iş planlaması ve AR-GE’ye dayalı projeleri ile sürekli ilerleyen, teknik altyapısını sürekli geliştiren ve güçlenen, başarı ve hizmetin kaynağının insan gücü ve zekası olduğu bilinci ile yatırımlarını insan odaklı olarak geleceğe yapan, yenilikçi bir firmadır.

Değerlerimiz

  • En önemli sermayemizin insan kaynaklarımız olduğuna inanmak,
  • Üstün iş ahlakına, adil ve dürüst davranış ilkelerine sahip olmak,
  • Verimliliği, yaratıcılığı ve başarıyı takdir etmek,
  • İnisiyatif kullanma kararlılığına sahip olmak,
  • Risk üstlenebilme gücüne sahip olmak,
  • İş yönetiminde takım çalışmasına önem vermek,
  • Açık iletişim yöntemlerini benimsemek,
  • İşyeri ruhu ve disiplinine sahip olmak,
  • Müşteri odaklı düşünmektir.